Coraz mniej czasu do Śląskiej Gali Biesiadnej

08.1.2019

Najbardziej prestiżowa impreza na Śląskiej Scenie, czyli Śląska Gala Biesiadna coraz bliżej. Czy Wiecie, że ten uwielbiany przez Was koncert odbędzie się już po raz 12?

Jak co roku zaplanowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Tradycyjnie nie zabraknie też premier płyt świetnych Artystów. W tym roku będą to Gabi Gold i Banita Band.

 

W poprzednich latach na Śląskiej Gali Biesiadnej byliście świadkami wielu premier rewelacyjnych płyt. Za każdym razem połączone one były z bardzo widowiskowymi recitalami naszych Gwiazd. W ostatnich latach byli to tacy Artyści, jak: Duet Karo, Weronika, Tim Fabian, Arkadia Band, Duet Karo, BetiBer, Damian Holecki i wielu, wielu innych. Przypomnijmy kilka z nich…

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.