Do zobaczenia w TV

10.10.2018

Na początku tygodnia miały miejsce nagrania do kolejnego odcinka cieszącego się sporą popularnością programu TVP3 Katowice – czyli audycji Śląski Fajer. Tym razem gośćmi Marcina Sznapki będą Weronika oraz Gabi Gold. Dwie piękne Wokalistki z pewnością zdradzą Marcinowi sporo swoich muzycznych planów oraz kilka sekretów. Oczywiście będziecie też mieli okazję przypomnieć sobie teledyski i wielkie przeboje Weroniki oraz Gabi Gold.

Najbliższy odcinek programu z udziałem Weroniki i Gabi już w najbliższą niedzielę (14.10.2018) o godzinie 17:35. Polecamy.

Jednocześnie przypominamy, że w radiach od niedawna możecie słyszeć nowe singel obu Wokalistek – piosenkę Zabujana Weroniki oraz Dzięki Tobie teraz wiem Gabi Gold.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.