Macie już bilety na Śląską Galę Biesiadną?

15.9.2020

Wiemy, wiemy – kto we wrześniu myśli o Dniu Babci i Dziadka? Niby racja. Niemniej biletów na Śląską Galę Biesiadną regularnie ubywa i u progu kolejnych Świąt może się okazać, że nie będziemy mieli już czego zakupić dla naszych bliskich. Śląska Gala Biesiadna z uwagi na wiadomą sytuację odbędzie się wprawdzie w nowym terminie, niemniej impreza będzie równie wystrzałowa jak dotychczasowe. Mamy dla Was mnóstwo niespodzianek, plejadę Gwiazd oraz dawkę humoru.

Przypomnijmy, że naszym Gościem specjalnym będzie sam Edward Simoni – światowej sławy Multiinstrumentalista, a przede wszystkim Wirtuoz fletni Pana, którego każdy występ to prawdziwe show.

Dodajmy do tego rewelacyjny Duet Prowadzących – Joannę Bartel i Marcina Janotę (którzy już mieli kilka razy okazję wspólnie poprowadzić Śląską Galę Biesiadną).

Rzecz jasna nie może zabraknąć też plejady Waszych ukochanych Gwiazd Estrady – jak Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Duet Karo, Damian Holecki, Grzegorz Poloczek i wielu innych.

Nie zabraknie premier, wielkich hitów, niespodzianek oraz występu Freli Blue z oficjalną premierą debiutanckiego krążka.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.