Aktualności / Wydarzenia

Nowość 2017 "Pokochaj mnie" Tima Fabiana

22.11.2017

Debiutancki krążek Tima Fabiana "Pokochaj mnie" jeszcze w tym roku trafi na półki sklepów muzycznych!

 

24 listopada w Miasteczku Śląskim odbędzie się koncert "Andrzejkowa Biesiada", podczas którego będzie miała miejsce premiera pierwszej solowej płyhty Tima Fabiana "Pokochaj mnie". Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę ? Ta nowość 2017 będzie unikalna i wyjątkowa.

 

Chociaż życie na scenie nie jest dla niego nowością, dopiero teraz dojrzał sie wydania debiutanckiego krążka. Tim Fabian, bo o nim mowa, przygotował prezent świąteczny dla swoich fanów. Zebrał aż 15 utworów i zapakował je w małym pidełęczku - płycie CD naszącej tytył "Pokochaj mnie".

 

Teledysk do tytułowej piosenki możecie podziwiać od jakiegoś czasu na portalu YouTube oraz wielu stacjach telewizyjnych. Nie ma co ukrywać - piosenki Tima wpadają w ucho! Nie czekają długo w tzw. poczekalniach na listach przebojów - szybko, dzięki głosowm fanów, zdobywają wysokie miejsca w kolejnych notowaniach.

 

Zapraszamy 24 listopada do Miejskiego Ośrodka Kultury w Miasteczku Śląskim. Podczas koncertu na scenie pojawią się: Tim Fabian, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Magdalena Pal, całość poprowadzi Sebastian Mierzwa ( prezenter telewizji TVS i Radia Silesia). 

 

Bielty w cenie: 20zł/10 zł dla Seniorów 60+

Rozpoczęcie koncertu: 18:00

 

 

ANDRZEJKOWA BIESIADA

ZATAŃCZMY I ZAŚPIEWAJMY

DOBRA ZABAWA I PAJDA Z TUSTYM

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.