Płyta Freli Blue już w sprzedaży!

24.10.2020

W końcu jest! Od dawna wyczekiwany debiutancki krążek Freli Blue już w sprzedaży!

Hmm, troszkę musieliśmy poczekać, gdyż ze względu na sytuację związaną z pandemią, premiera debiutanckiej płyty Freli Blue nieco się opóźniła – ale lepiej późno, niż wcale. Przebojowy krążek zawiera oczywiście takie hity, jak Uwodziny Ancika, Internet, Babskie tasie, Niy mom co łoblyc czy Samba. Jest życiowo, jest z humorem, oczywiście jest po śląsku… Frela Blue, czyli Aleksandra Stegh jest autorką wszystkich kompozycji i tekstów na krążku. Aranżacjami zajął się niezastąpiony Bogdan Kisiel, w którego studiu nagrywany był cały krążek. Gorąco polecamy!

Aha – jako ciekawostkę możemy zdradzić, że okładka, to również właściwie dzieło naszej utalentowanej Freli – grafika stanowi połączenie dwóch obrazów autorstwa Artystki.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.