Premiera płyty Freli Blue nadchodzi

21.2.2020

Frela Blue już dawno zakończyła prace studyjne nad swym debiutanckim krążkiem. Obecnie kończą się też prace studyjne – a możemy już zdradzić, iż płyta będzie wyjątkowo dopracowana pod względem instrumentalnym i aranżacyjnym. Obiecujemy, że krążek będzie też urozmaicony pod względem muzycznym, a teksty chyba każdemu przypadną do gustu.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Frela Blue nie tylko śpiewa, ale też sama pisze teksty wszystkich swoich piosenek oraz komponuje muzykę. Tym samym wspomniana płyta będzie w 100% autorska.

Premiera krążka już 10. maja podczas Śląskiej Gali Biesiadnej – z tej okazji Frela Blue przygotuje dla Was niewątpliwie sporo niespodzianek. Wy natomiast będziecie mieli okazję zakupu tej niepowtarzalnej płyty.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.