Przegląd telewizyjnych list przebojów

09.10.2019

Ostatnio dosyć dawno przedstawiamy Wam przegląd telewizyjnych i radiowych list przebojów – i tego, jak na nich radzą sobie nasi Artyści. Tym razem mały wgląd na listy telewizyjne.

W Liście Śląskich Szlagierów (Telewizja NTL, Telewizja Łużyce, Youtube) niezmiennie nasze Gwiazdy odnoszą spore sukcesy. Na miejscu 9. tym razem znalazła się Gabi Gold ze swoją żywiołową propozycją Jestem zbyt szalona, na miejscu 5. Arkadia Band z utworem Tańcz, gdy buzuki gra, a na 1. Bernadeta Kowalska z utworem Jo jest dziołcha.

W Szlagierowej Liście TVS na miejscu 9. top trzynastki uplasował się Stach z nastrojową piosenką Ten pierwszy dzień darował mi Ciebie. Oczywiście w propozycjach nie brakuje piosenek innych naszych Artystów.

W Szlagieromani (Telewizja TVT, Youtube) na miejscu 8. znalazł się utwór Gabi Gold – Jestem zbyt szalona z najnowszej płyty Artystki. Również na tej Liście w poczekalni i propozycjach sporo piosenek naszych Wykonawców.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.