Skoro weekend, to tylko z Gwiazdami Box Music

12.10.2018

Jeśli nie macie pomysłu na nadchodzący weekend, może wpadniecie na występ któregoś Zespołu związanego w Wydawnictwem Box Music? Do wyboru macie zarówno tradycyjne koncerty, jak też biesiady rodem z Bawarii.

Już w sobotę 13. października podczas Oktoberfestu w Chudowie w Oberży Czarny Koń wystąpi jeden z Waszych ulubionych Zespołów – czyli Arkadia Band. Będzie więc biesiadnie i bardzo przebojowo, a zarazem widowiskowo. Ponieważ Arkadia Band należy do najbardziej pracowitych Zespołów naszej Sceny, sympatyczna Grupa nie zadowoli się jednym występem w tym samym dniu… Arkadię Band możecie też spotkać podczas Oktoberfestu z Radiem Silesia w Rudzie Śląskiej (również 13. października).

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.