Tymczasem na Youtube...

16.1.2020

Zaglądacie na nasze kanały na Youtube? Serwujemy Wam minimum jedną nowość tygodniowo – oczywiście od Waszych ulubionych Artystów.

Jedną z najnowszych propozycji na naszym kanale na Youtube jest utwór Grzegorza Poloczka Tu gdzie mieszkam – tym razem robi się więc trochę sentymentalnie. Jak w przypadku każdej propozycji Grzegorza Poloczka warto zwrócić uwagę na tekst piosenki. utwór wykonany został podczas Śląskiej Gali Biesiadnej 2016. Chyba niemal każdy słuchając tej piosenki, może odnaleźć w niej cząstkę siebie samego.

Przypomnijmy, że autorem tekstu jest sam Grzegorz Poloczek, muzyki natomiast Marcin Kindla.

Warto przypomnieć, że Grzegorz Poloczek będzie jedną z Gwiazd nadchodzącej XIII Śląskiej Gali Biesiadnej, która już 10. maja 2020 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.