Zima, zima

05.1.2019

Choć w teledyskach większości Gwiazd dominuje lato, czasami jesień, jednak niektórzy Artyści decydują się na nagranie teledysków również zimą. Również Wykonawcy związani z naszym Wydawnictwem mają na koncie takie nagrania. Pamiętacie teledysk do jednego z największych przebojów Duetu Karo – czyli romantycznej piosenki Już na zawsze z Tobą?

Ta piękna piosenka pochodzi z 3. płyty w dorobku Duetu Karo. Teledysk liczy sobie już kilka lat, ale wciąż należy do najpopularniejszych clipów świetnego Zespołu. Czy wiecie, że większość zdjęć do teledysku powstało w Parku Śląskim? Największy Park w Polsce (a nawet w Europie) stanowi piękną scenerię teledysków nie tylko latem, ale też zimą. Jako ciekawostkę możemy dodać, że kilka ujęć powstało też w centrum Chorzowa, czyli rodzinnego miasta Duetu Karo. A piosenkę i teledysk możemy uznać chyba za jedną z najromantyczniejszych ballad, jakie powstały w ostatnich latach.

Oczywiście płytę Duetu Karo Tylko miłość liczy się możecie nabyć w naszym sklepie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.